Hakkımızda

Kadın giyimde fark yaratan tecrübe

Önceliğimiz sizsiniz

Faselle modasını tasarlarken sizlerden gelen geri dönüşleri dikkate alıyoruz. Yaptığınız her olumlu ve olumsuz geri dönüş bizim için çok değerlidir.

Hem şık hem kaliteli

Ürünlerimizin her birinde en kaliteli kumaş ve malzemeleri kullanıyoruz. Üretimden paketlemeye kadar her aşamada çok özenli davranıyoruz.

ÖZEL TASARIM KADIN GİYİM ÜRÜNLERİ

Online alışveriş fırsatı

Sizler için özel olarak tasarlayıp hazırladığımız ürünlerimizi tek tıkla alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz. Beden konusundaki tereddütleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Biz Faselle ekibi olarak 47 yıllık tecrübeyi arkamıza almış olmamızın huzuruyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kadın giyim ürünlerinde Faselle farkını yansıtıp kendi ürettiğimiz ürünlerimizle günlük rutininizde sade ve zarif , özel günlerinizde şık ve havalı hissetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata ve en kısa kargo süresinde siz değerli müşterilerimize hiçbir sorun yaşatmadan ulaştırmak ve sizleri yaptığınız alışverişin sonunda mutlu edebilmek en büyük önceliğimiz.

Kurucusu, bir kadın girişimci olan Faselle ailesi olarak markamızı yurt içi ve yurt dışında marka değerini her gün büyüterek Faselle tarzı oluşturmak en büyük motivasyonumuzdur.